engineering1

Zakres działalności

Infrastruktura szynowa

Doświadczona kadra inżynierska oraz dotychczas zrealizowane projekty pozwalają nam podjąć się nawet najbardziej wymagających inwestycji w zakresie infrastruktury szynowej.

E30-K-K-2-1

Budownictwo przemysłowe

Specyfika obiektów budownictwa przemysłowego wymaga zastosowania zaawansowanych technologii chemii budowlanej, które pozwolą na zabezpieczenie konstrukcji przed trudnymi warunkami środowiska przemysłowego. Rekomendujemy stosowanie nowoczesnych technologii i systemów materiałowych, które sprawdziły się w zróżnicowanych warunkach pracy, podczas wieloletniej eksploatacji.

budownictwo przemysłowe

Budownictwo hydrotechniczne

Dysponujemy know – how pozwalającym na wznoszenie i modernizacje budowli hydrotechnicznych wraz z urządzeniami i instalacjami technicznymi. Dotyczy to zarówno budowli o charakterze śródlądowym jak zapory, śluzy i elektrownie wodne oraz budowli morskich w portach czy pasie technicznym wybrzeża morskiego.

dam-912442_1920

Obiekty inżynieryjne

Specjalistyczne usługi w zakresie projektowania, nadzoru, finansowania i realizacji dla szerokiej gamy budowli inżynieryjnych: mostów, wiaduktów, estakad o bardzo zróżnicowanej kwalifikacji (m.in. drogowe, kolejowe,  metalowe, masywne, wiszące, zwodzone).

Obiekty-inzynieryjne-1

Porty morskie i lotnicze

Stanowiące strategiczne ogniwa w łańcuchu przewozu towarów oraz komunikacji publicznej obiekty w pełni wpisują się w profil działalności TINES Engineering. Zakres możliwości inżynieryjnych pozwala na przeprowadzenie prac w obrębie towarzyszącej im infrastruktury. Dla portów morskich są to m.in. nabrzeża oraz doki, z kolei dla lotnisk pasy startowe, drogi kołowania czy płyty postoju samolotów.

Construction site in aerial view

Oferta

Aktualności

Panel dyskusyjny "Koleją w przyszłość - rozwój transportu szynowego" podczas #EKSKrakow t.co/3kR9hiDRO7

Więcej...

AKTUALNOŚCI
Województwa inwestują w kolej aglomeracyjną

Więcej...

Już wkrótce ruszą duże przetargi na rynku tramwajowym. Kolejna analiza firmy TINES: www.rp.pl/Transport/308319854-Miliardy-na-nowe-tramwaje-i-torowiska.html?template=restricted

Więcej...

Co najmniej 5 mld zł ze środków UE 2014-2020 wydadzą samorządy i koleje aglomeracyjne na zakup taboru [INFOGRAFIKA] www.tinescg.com/wojewodztwa-inwestuja-w-kolej-aglomeracyjna/

WYDARZENIE
TINES w przemówieniu Prezydenta Kazachstanu

Więcej...

INNOWACJE
Nowy system wstępnego naprężania taśm kompozytowych

Więcej...

KNOW-HOW
Wschód wciąż nas potrzebuje. Tines i Unibep na Białorusi

Więcej...

O TINES CAPITAL GROUP

TINES Capital Group to międzynarodowy holding aktywny na obszarze dynamicznie rozwijających się rynków w Europie i Azji. Podstawę działalności grupy stanowi produkcja zaawansowanych rozwiązań wykorzystywanych w budownictwie inżynieryjnym i przemysłowym oraz badania i rozwój innowacyjnych technologii wraz z ich transferem na międzynarodowe rynki. TINES Capital Group to również kompleksowa realizacja odpowiedzialnych projektów infrastrukturalnych w zakresie projektowania, nadzoru i specjalistycznego wykonawstwa.

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco! Zapisz się już dziś!

Proszę o wysyłkę newslettera (można zrezygnować w każdej chwili).

autoresponder system powered by FreshMail

KONTAKT

TINES Engineering Sp. z o.o.

ul. Ciepłownicza 23

31-574 Kraków

+48 12 686 00 86

engineering@tinescg.com

Biura w Polsce i na świecie

Biuro w Warszawie

Rondo ONZ 1

00-124 Warszawa

+48 22 276 22 60

warszawa@tinescg.com