investment

Zakres działalności

Inwestujemy w międzynarodowe rynki

Poszukiwanie nowych obszarów i sektorów dla zaawansowanych technologii firmy jest kluczowym zadaniem realizowanym przez spółkę. Obecnie uruchamiamy nowe projekty inwestycyjne w Gruzji oraz prowadzimy rozmowy o dużych projektach infrastrukturalnych w Algierii, Kongo, na Bałkanach i w krajach Zatoki Perskiej.

rozwój eksportu spółek

Zrównoważony rozwój

Rynki zagraniczne są ważnym obszarem działalności grupy TINES. Od kilku lat aktywnie realizujemy projekty w Rosji, Kazachstanie, Ukrainie i na Białorusi. Zadaniem TINES Investment jest przede wszystkim nadzór i zarządzanie aktywami spółek z grupy na rynkach całego świata.

mapa świata

Eksportujemy know-how

Akwizycje i fuzje stanowią integralną część strategii obecności i rozwoju spółek z grupy na międzynarodowych rynkach. Celem realizowanych procesów jest tworzenie nowoczesnych, wysoce konkurencyjnych przedsiębiorstw, aktywnie uczestniczących w projektach modernizacji infrastruktury i przemysłu.

connect-20333_1280

Aktualności

Czy branża transportu szynowego jest atrakcyjnym pracodawcą dla absolwentów wyższych uczelni? 🎓Dzień Kariery #TRAKO t.co/qyxkMpNgU3

Więcej...

ANALIZA
Nagroda Złoty Rydwan dla TINES

Więcej...

Prestiżowa międzynarodowa nagroda dla TINES! www.tinescg.com/nagroda-zloty-rydwan-dla-tines/

Więcej...

Polskimi inwestorami w Kazachstanie są m.in. POLPHARMA (farmacja), SELENA CA (chemia budowlana), 🚇🚆🚊 TINES (infrastruktura transportu szynowego), PRONAR i METAL-FACH…

MEGACHEMIE
NIK krytycznie o przejazdach kolejowo-drogowych

Więcej...

INWESTYCJE
13 mld na rozwój sieci tramwajowych

Więcej...

WYDARZENIE
Autobusy na gaz alternatywą dla elektryków

Więcej...

O TINES CAPITAL GROUP

TINES Capital Group to międzynarodowy holding aktywny na obszarze dynamicznie rozwijających się rynków w Europie i Azji. Podstawę działalności grupy stanowi produkcja zaawansowanych rozwiązań wykorzystywanych w budownictwie inżynieryjnym i przemysłowym oraz badania i rozwój innowacyjnych technologii wraz z ich transferem na międzynarodowe rynki. TINES Capital Group to również kompleksowa realizacja odpowiedzialnych projektów infrastrukturalnych w zakresie projektowania, nadzoru i specjalistycznego wykonawstwa.

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco! Zapisz się już dziś!

Proszę o wysyłkę newslettera (można zrezygnować w każdej chwili).

autoresponder system powered by FreshMail

KONTAKT

TINES Investment Sp. z o.o.

ul. Ciepłownicza 23

31-574 Kraków

+48 12 686 00 86

investment@tinescg.com

Biura w Polsce i na świecie

Biuro w Warszawie

Rondo ONZ 1

00-124 Warszawa

+48 22 276 22 60

warszawa@tinescg.com