Kariera w TINES

Pracę w spółkach Tines opieramy na zaufaniu, natomiast najważniejsze jest, aby osoby z konkretnymi kwalifikacjami i doświadczeniem umieszczać w odpowiednim miejscu w strukturze zespołu.

Tomasz Szuba
Prezes Zarządu TINES Capital Group SA

.

Spółki Tines oferują swoim pracownikom zatrudnienie przy wyjątkowych projektach z dziedziny infrastruktury i budownictwa przemysłowego zarówno na szczeblu krajowym jak i międzynarodowym. Jesteśmy liderami w branży, dzięki ciągłemu rozwojowi oraz innowacyjnemu podejściu do biznesu.

Dołączając do zespołu TINES, trafiasz do grona ludzi pracujących z pasją i odpowiedzialnością, którzy ciągle szukają nowych rozwiązań dla swoich klientów. Firma oferuje pracownikom bezpieczne i stabilne warunki pracy oraz stwarza wiele okazji do podnoszenia swoich umiejętności.

kariera (1)

Praca w firmie jest zorganizowana według wysokich standardów etyki biznesowej oraz na zasadach odpowiedzialnego społecznie biznesu. Organizacja pracy w spółkach oparta jest na wymaganiach norm:

 • ISO 9001:2008 – System zarządzania jakością,
 • ISO 14001:2004 – System zarządzania środowiskowego,
 • PN-N-18001:2004 – System zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy,
 • ISO/IEC 27001:2005 – System zarządzania bezpieczeństwem informacji.

.

kariera (1)

Jednym z głównych celów polityki personalnej w spółkach Tines jest stworzenie odpowiednich warunków do podnoszenie umiejętności przez jej pracowników. Bogaty system wewnętrznych szkoleń pozwala na ciągłe zwiększanie wiedzy i umiejętności. Pracodawca wspiera również pracowników, którzy chcą korzystać z kursów zewnętrznych doskonalących umiejętności potrzebne na danym stanowisku.

kariera (1)

Współpraca

Zacznij swoją zawodową karierę w firmie, która zajmuje się innowacyjnymi technologiami i jest pionierem w swojej branży. Oferujemy bezpłatne praktyki dla studentów i płatne staże absolwenckie. Praktykanci i stażyści otrzymują możliwość zdobycia cennego doświadczenia podczas pracy przy różnych projektach z dziedziny infrastruktury transportowej i przemysłowej. W firmie panuje otwarta i przyjazna atmosfera pracy. Szukamy utalentowanych osób zarówno z kierunków technicznych, jak i humanistycznych. Obecnie oferujemy:

Staż w Dziale Logistyki i Obsługi Klienta w firmie TINES SA

Do zadań stażysty w Dziale Logistyki i Obsługi Klienta będzie należał pomoc w realizowaniu projektów firmy w zakresie: rozliczeń zakupu i sprzedaży (przyjmowanie i opis faktur zakupowych i kosztowych), logistyki (pomoc w organizacji dostaw), oraz gospodarki magazynowej (kontrola stanów magazynowych).

Oferujemy:

 • trwający 2-3 miesiące staż pod opieką kierownika działu
 • możliwość wykazania się wiedzą, umiejętnościami i kreatywnością
 • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
 • szansę na zatrudnienie na dłuższy okres czasu

Oczekiwania:

 • student IV lub V roku studiów dziennych/ lub niestacjonarnych
 • zdolność organizacji czasu pracy
 • umiejętność logicznego myślenia oraz chęć nauki
 • zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
 • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (mile widziana znajomość rosyjskiego)
 • znajomość i doświadczenie w obsłudze MS Office (w szczególności MS Word i Excel)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres: hr@tinescg.com


Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji.

Zapraszamy jednak do regularnych odwiedzin oraz obserwowania nas w mediach społecznościowych, gdzie zawsze informujemy o pojawiających się możliwościach współpracy.

connect-20333_960_720

Utrzymujemy kontakt z wieloma uczelniami z całej Polski. Organizujemy wizyty studyjne w firmie oraz prezentacje, wykłady i seminaria dla studentów na tematy związane z działalnością firmy i branżami, w której działa. Gwarantujemy dostęp do informacji o nowoczesnych technologiach przekazywanych przez naszych najlepszych specjalistów. Na zamówienie uczelni przesyłamy indywidualną ofertę praktyk i staży dostosowaną do profilu jej studentów.

Uczelnie, które chcą nawiązać współpracę proszone są o kontakt mailowy: uczelnie@tinescg.com

.

TINES-Trako-2015-5-1024x683