TINES Capital Group

to międzynarodowy holding aktywny na obszarze dynamicznie rozwijających się rynków w Europie i Azji. Podstawę działalności grupy stanowi produkcja zaawansowanych rozwiązań wykorzystywanych w infrastrukturze szynowej, drogowej, budownictwie inżynieryjnym i przemysłowym oraz badania i rozwój innowacyjnych technologii wraz z ich transferem na międzynarodowe rynki. TINES Capital Group to również kompleksowa realizacja odpowiedzialnych projektów infrastrukturalnych w zakresie projektowania, nadzoru i specjalistycznego wykonawstwa.

Misją firmy jest rozwój infrastruktury transportowej i przemysłowej w oparciu o innowacyjne rozwiązania dostarczane przez spółki grupy.

tines-capital-group-

Struktura Grupy TINES

Nowoczesne rozwiązania dla infrastruktury szynowej

Produkcja nowoczesnych nawierzchni dróg szynowych dla kolei, metra, tramwajów i kolei przemysłowych podnoszących całkowitą efektywność systemu transportu. Modyfikacja technologii w zależności od zastosowania umożliwia uzyskanie pożądanego rezultatu, dostosowanego do konkretnych parametrów. Wykorzystanie zaawansowanych technologii stanowi natomiast gwarancję najwyższej jakości, bezpieczeństwa, komfortu i wieloletniej eksploatacji.

Railway

Produkcja chemii budowlanej dla infrastruktury i przemysłu

Produkcja kompleksowych rozwiązań wykorzystywanych przy wznoszeniu i modernizacji najbardziej wymagających konstrukcji budowlanych mostów drogowych i kolejowych, chłodni kominowych, kominów przemysłowych, silosów, zbiorników oczyszczalni ścieków i wielu innych. Oferowane rozwiązania cieszą się uznaniem na wymagającym rynku budownictwa inżynieryjnego, czego dowodem są referencje potwierdzone wieloletnią eksploatacją oraz udział technologii w prestiżowych projektach.

MCH

Projektowanie, nadzór, finansowanie i realizacja inwestycji infrastrukturalnych

Realizacja szerokiego przekroju projektów od infrastruktury kolejowej, tramwajowej i metra przez porty lotnicze i morskie po obiekty przemysłowe, hydrotechniczne i kubaturowe. Wykwalifikowana kadra inżynierska i zaplecze światowej klasy naukowców zapewniają przeprowadzenie projektów na całym świecie.

Engineering

Specjalistyczne wykonawstwo

Wykonawstwo odpowiedzialnych inwestycji z wykorzystaniem zaawansowanych technologii. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie i udział w prestiżowych projektach gwarantują realizację prac budowlanych, konstrukcyjnych i modernizacyjnych w każdych warunkach.

Construction

Producent nowoczesnych kompozytów dla budownictwa

Rozwój i produkcja innowacyjnych technologii na bazie włókien węglowych przeznaczonych do wzmacniania obiektów mostowych, przemysłowych, hydrotechnicznych i budynków kubaturowych wykonanych z betonu, stali, materiałów ceramicznych oraz drewna. Lekkie kompozyty o wysokich parametrach wytrzymałościowych pozwalają zaprojektować wzmocnienia, rozwiązując najtrudniejsze problemy konstrukcyjne.

Composiyes

Rozwój eksportu spółek z grupy

Nadzór i zarządzanie aktywami spółek z grupy na rynkach całego świata. Poszukiwanie nowych obszarów i sektorów dla zaawansowanych technologii firmy. Akwizycja i fuzje w celu tworzenia nowoczesnych przedsiębiorstw aktywnie uczestniczących w projektach modernizacji infrastruktury i przemysłu.

investment

Informacje o Zarządzie

Tomasz Szuba

Tomasz Szuba

Prezes Zarządu
TINES CAPITAL GROUP

+

Jako główny akcjonariusz spółki odpowiadam za generalny nadzór nad Grupą, strategię jej rozwoju rynkowego i technologicznego oraz poszukiwanie nowych możliwości inwestycyjnych w obszarze rozwijających się rynków Europy i Azji.

Marcin Stypa

Marcin Stypa

Wiceprezes Zarządu Dyrektor Zarządzający
TINES RAILWAY

+

Odpowiadam za rozwój spółki na rynku polskim oraz utrzymanie pozycji Tines jako lidera wśród producentów nawierzchni szynowych dla kolei, metra i tramwajów.

Więcej informacji